Címlap

Aktuális

 

 Tisztelt Szülők, Kedves Gyerekek!

 

Intézményünkben a 2018/2019-es tanév I. félévi térítési- és tandíjak befizetésére kizárólag átutalással van lehetőség 2018. szeptember 17 – 21 között.

 

Tudnivalók a banki átutalásról:

A pontos befizetendő összeget a tanároktól tudhatják meg.

 

A közlemény rovatba feltétlenül tüntessék fel az alábbiakat:

BT1101

gyermek neve

2018/19 I. félév térítési-, tandíj

 

Számlaszám:

Külső-Pesti Tankerületi Központ

10032000-00336767

 

FONTOS!

Az átutalás visszaigazolását a tanároknak legyenek szívesek eljuttatni, csak a visszaigazolás után tudjuk befizetettnek tekinteni a félévet.

 

 

A tandíjak és térítési díjak befizetési határideje 2018. 09. 21!

 

 


 

Tisztelt Szülők!

 

A Dohnányi Ernő Zeneiskola térítési -  és tandíj befizetésének időpontja 2018. 09. 17 (hétfő) – 09.21. (péntek).

Az utalás tudnivalói 09.17-től elérhetőek honlapunkon.

A befizetendő összeget a főtárgy tanáruktól ill. szolfézs előképzőt tanító tanáruktól tudhatják meg 09.17. (hétfő) -től.

Kérjük érdeklődjenek a pontos összegről, mert a tavalyihoz képest változtak!

 


 

Figyelem!

 

Órarendváltozás a Szent Lőrinc Katolikus Iskolában!

 

Teveli Dóra tanárnő a tanítási időpontokban várja azokat 

a gyerekeket és szülőket, akik a változás miatt szeretnék 

módosítani a feliratkozásukat.

 


ZENEISMERET TANSZAK

TERVEZETT ÓRAREND

 

TANÁR

HÉTFŐ

KEDD

SZERDA

CSÜTÖRTÖK

PÉNTEK

BARANYAI JUDIT

Vörösmarty

EK 15.00-15.45

1. o. 15.50-16.35

2. o. 16.40-17.25

3. o. 17.30-18.15

4. o. 18.20-19.05

Kandó

4. o. 15.00- 16.30

EK 16.35-17.20

 

Kandó

1. o. 15.00-16.30

3. o. 16.35-18.05

Vörösmarty

EK 15.00-15.45

1. o. 15.50-16.35

2. o. 16.40-17.25

3. o. 17.30-18.15

4. o. 18.20-19.05

Kandó

2. o. 15.00-16.30

EK 16.35-17.20

 

 

DINYA DÁVID

 

Brassó

EK 14.30-15.15

1. o. 15.15-16.00

2. o. 16.00-16.45

3. o. 16.45-18.15

ZE 18.15-19.45

 

Brassó

EK 14.30-15.15

1. o. 15.15-16.00

2. o. 16.00-16.45

4. o. 16.45-18.15

 

 

 

DOBOS GYÖNGYI

 

Darus

EK 15.00-15.45

2. o. 16.00-17.30

3. o. 17.30-19.00

Darus

EK 15.00-15.45

1. o. 16.00-17.30

4. o. 17.30-19.00

 

 

KONKOLYNÉ DR. KOVÁCS ILONA

 

 

Bókay

1. o. 13.45 - 15.15 EK 15.15 - 16.00

3. o. 16.00 - 17.30

Gyöngyvirág u. 10.

ZI 17.45 - 19.15

Bókay

2. o. 13.45 - 15.15 EK 15.15 - 16.00

4. o. 16.00 - 17.30

Gyöngyvirág u. 10.

ZI 17.45 - 19.15

 

NAGY KRISZTINA

 

Gyöngyvirág u.10.

5. o. 14.30-16.00

1. o. 16.15-17.45

 

 

 

SZEREMI ERIKA

 

Vajk

EK 13.00-13.45

3. o. 13.50-15.20

4. o. 15.25-16.55

 

Kassa

EK 14.00-14.45

1. o. 14.50-15.35

2. o. 15.40-15.25

Kapocs

EK 17.00-17.45

Vajk

EK 13.00-13.45

2. o. 13.50-15.20

1. o. 15.25-16.55

 

Kapocs

EK 13.00-13.45

Kassa

EK 14.00-14.45

1. o. 14.50-15.35

2. o. 15.40-15.25

TEVELI DÓRA

 

Szt. Lőrinc

EK1 14.00-14.45

EK2 14.50-15.35

1.o./1 15.40-16.25

3. o.16.30-17.15

2. o. 17.20-18.05

4. o. 18.10-18.55

Szt. Lőrinc

1. o. 15.30-17.05

2. o. 17.10-17.55

4. o. 18.00-18.45

 

 

 

Szt. Lőrinc

EK1 14.00-14.45

EK2 14.50-15.35

1.o./2 15.40-16.25

3. o. 16.30-17.15

EZ 17.20-18.55

 

 

ZSÓK GYÖRGYI

Gyöngyvirág u. 7-9.

 

5/B 15.00-16.35

6/B 16.40-18.10

Gyöngyvirág u. 7-9.

2. o. 14.00-15.35

1. o. 15.40-17.10

EK 17.15-18.00

Gyöngyvirág u. 7-9.

3. o. 14.15-15.50

4/A 15.50-17.25

Ész1-2 17.25-19.00

Gyöngyvirág u. 7-9.

 

4/B 15.00-16.35

Ész3-4 16.40-18.10

Gyöngyvirág u. 7-9.

 

ZI 15.40-17.10

EK 17.15-18.00

PAULIKNÉ KARCAGI ÉVA

Piros

EK 14.45-15.30

 

Piros

EK 14.45-15.30

 

 

 CSÁKI ERIKA

Kastélydombi

1. o. 14.00-15.30

Kastélydombi

2. o. 14.45-16.15

 

 

 

 

 

EK/Előképző                      ZI/Zeneirodalom             ZE/Zeneelmélet              EZ/Egyházzene

Ész/Énekes szolfézs

 

2018. szeptember 7.

 


Kórusra felvettek névsora 2018/2019-es Tanév

 

 

Heim Petra

Varju Zita

Tüttő Georgina

Fodor Lora

Szücs Linda Bella

Letenyei Beáta

Szabó Nikolett

Finch Laura

Szente Annamária

Nagy Réka Lilla

Nagy-Ferenczi Réka

Iván Petra

Zsolnai Laura

Kiss Réka

Kozma Robin Tomaj

Hajnal Csillag Rebeka

Kozma Timon Attila

Losó Natália

Darabos Emma

Kulik Anna

Kukovecz Fanni

Báder Anna

Kun Dorottya Sára

Regula Anna

Aszódi Pál

Ruzsa Bernadett

Molnár Léna

Balázs Réka

 

+ a táborban résztvevők

 

 

 

Aki nem találja a nevét a névsorban kérem, jelentkezzen más kötelező tárgyra.

 

 


 

 

 

 

 


Tisztelt Szülők!

 

A 2018/2019-es tanévre felvételt nyert gyermekek listáját ide kattintva érhetik el:

felvettek

 

A 2018/2019-es tanévre előjegyzésbe vett gyermekek listáját ide kattintva érhetik el:

Az előjegyzés kizárólag a 2018/2019-es tanévre szól.

előjegyeztek

 

A 2018/2019-es tanévre zenei előképzőbe irányított gyermekek listáját ide kattintva érhetik el:

előképző

 

Aki nem találja a gyermek oktatási azonosítóját egyik lapon sem, azoknak a felvételi az idén nem sikerült. Őket külön határozatban fogjuk értesíteni. 

 

 

 


 

 

 

 

Egyházzene tantárggyal bővül a Dohnanyi Ernő Alapfokú Művészeti Iskola kínálata!

 

Az új képzésre hívogató plakát megtekintéséhez kattints ide.

 

 


 

Már a facebookon is megtalálhatóak vagyunk!
 
Az alábbi ikonra kattintva elérhető az Iskola hivatalos oldala: