Koronavírus

igazolt koronavírusos pedagógusok száma 0
karanténban, digitális oktatásban résztvevő osztályok száma 0
rendkívüli szünet miatt otthontartózkodók száma 0

Intézményi rendelkezések, információk a koronavírussal kapcsolatban:

Intézményvezetői utasítás

A COVID-19 pandémia kapcsán az alábbi határozatot kérem betartani a Zeneiskola épületeiben.

Az intézménybe csak tanulói jogviszonnyal és munkaviszonnyal rendelkező személyek léphetnek be. A Szülők az iskola utcai kapujáig kísérhetik a gyerekeket.

Az intézménybe belépéskor mindenkinek kötelező a kézfertőtlenítés, a közösségi terekben kötelező a maszk viselése diák és pedagógus számára egyaránt.

Zenekari és kórus összpróba nem megtartható, helyette szólampróbák lesznek maximum 15 főig.

A szolfézs csoportok létszáma a két főépületben tantermenként nem haladhatja meg a 10 főt. A telephelyeken-ahol osztályteremben történik az oktatás-pedig a 15 főt.

Az irodai ügyintézést kérem telefonon vagy online intézni. Ha elkerülhetelen a személyes ügyintézés, előre be kell jelentkezni az info@dohnanyizeneiskola.hu email címen, személyes adatok megadásával, időpontegyeztetéssel.

Visszavonásig a Zeneiskola összes rendezvénye elmarad vagy elhalasztásra kerül.

A tanuló minden hiányzását (tehát az 1 napos hiányzást is) orvosi papírral kell igazolni.

Bizonyított fertőzés esetén csak akkor térhet vissza a növendék az oktatásba, ha 48 óra különbséggel 2 negatív COVID-19 tesztet hoz.

A növendékek csak kitöltött, aláírt COVID -19 szülői nyilatkozattal kezdheti meg a tanévet, melyet letölthetnek honlapunkról.

Krónikus beteg növendék esetén a gyermek távolmaradása előzetesen benyújtott kérelem esetén igazoltnak tekintendő.

Kelt: Budapest 2020.08.31.

Bán Réka sk.

Intézményvezető

Tájékoztató az alapfokú művészetoktatás megszervezéséről

Kattints a fenti linkre a tájékoztató megtekintéséhez!